ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΡΙΘ. ΠΡΩΤ.: 17/2018                                                                                     ΛΑΜΙΑ  25- 04 - 2018

ΠΡΟΣ

Τα Μέλη της Ένωσής μας.

        Συναδέλφισσες και συνάδελφοι,

      Σας υπενθυμίζουμε ότι, οι αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου, Ελεγκτικής Επιτροπής, Αντιπροσώπου στο Συμβούλιο Μεταθέσεων της Διεύθυνσης Αστυνομίας Φθιώτιδας και Αντιπροσώπων στην Ομοσπονδία μας, θα διενεργηθούν σε ενιαίο ψηφοδέλτιο, την 02 & 03 Μαΐου 2018 και από ώρες 10:00 έως 17:00 στα γραφεία της Ένωσής μας, στον 4ο όροφο του Αστυνομικού Μεγάρου (Λ.Αθηνών 188-Λαμία).

      Προς ενημέρωσή σας, σάς γνωρίζουμε τους υποψήφιους συναδέλφους κατά αλφαβητική σειρά, ανά αξίωμα:

              ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1.     ΑΚΡΙΒΟΣ Δημήτριος του Σωτηρίου

2.     ΓΕΡΟΘΑΝΑΣΗΣ Παναγιώτης του Ευαγγέλου

3.     ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Δημήτριος του Στυλιανού

4.     ΓΚΙΟΛΕΣ Κωνσταντίνος του Νικολάου

5.     ΔΕΔΕΣ Ευάγγελος του Αλεξάνδρου

6.     ΔΕΡΝΙΚΑΣ Χαράλαμπος του Γεωργίου

7.     ΔΟΥΜΑΝΑΣ Απόστολος του Βησσαρίωνα

8.     ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δημήτριος του Κωνσταντίνου

9.     ΚΟΛΤΟΥΚΗΣ Αυγέρης του Γεωργίου

10.   ΚΟΣΜΑΣ Ευθύμιος του Κωνσταντίνου

11.   ΜΑΤΣΟΥΚΑ Ευαγγελία του Νικολάου

12.   ΜΑΥΡΑΚΗΣ Ανάργυρος του Γρηγορίου

13.   ΞΗΝΤΑΡΑΣ Δημήτριος του Γεωργίου

14.   ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Αθανάσιος του Παναγιώτη

15.   ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Ευάγγελος του Παναγιώτη

16.   ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ Ελευθέριος του Αναστάσιου

17.   ΣΤΑΜΟΥ Δήμητρα του Ανδρέα

18.   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου

   ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

1.    ΑΚΡΙΒΟΣ Δημήτριος του Σωτηρίου

2.    ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Δημήτριος του Στυλιανού

3.    ΓΙΑΝΝΑΚΟΓΕΩΡΓΟΣ Κωνσταντίνος του Δημητρίου

4.    ΓΚΙΟΛΕΣ Κωνσταντίνος του Νικολάου

5.    ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ Γεώργιος του Σταύρου

6.    ΔΕΡΝΙΚΑΣ Χαράλαμπος του Γεωργίου

7.    ΔΟΥΜΑΝΑΣ Απόστολος του Βησσαρίωνα

8.    ΔΡΟΣΑΤΑΚΗΣ Κωνσταντίνος του Ιωάννη

9.    ΚΑΡΒΕΛΗΣ Νικόλαος του Δημητρίου

10.  ΚΟΛΤΟΥΚΗΣ Αυγέρης του Γεωργίου

11.  ΚΟΣΜΑΣ Ευθύμιος του Κωνσταντίνου

12.  ΜΑΤΣΟΥΚΑ Ευαγγελία του Νικολάου

13.  ΜΑΥΡΑΚΗΣ Ανάργυρος του Γρηγορίου

14.  ΞΗΝΤΑΡΑΣ Δημήτριος του Γεωργίου

15.  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Αθανάσιος του Παναγιώτη

16.  ΣΤΑΜΟΥ Δήμητρα του Ανδρέα

17.  ΤΑΣΟΥΛΑΣ Χρήστος του Βασιλείου

18.  ΤΣΙΟΥΜΑΣ Κωνσταντίνος του Βασιλείου

19.  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ Νικόλαος του Κωνσταντίνου

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ

1.   ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Δημήτριος του Στυλιανού

2.   ΞΗΝΤΑΡΑΣ Δημήτριος του Γεωργίου

ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1.   ΚΑΥΚΙΑ Αικατερίνη του Ιωάννη

2.   ΜΠΑΧΛΑΒΑΣ Γεώργιος του Δημητρίου

3.   ΣΥΛΕΟΥΝΗΣ Στυλιανός του Γεωργίου

  

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

   

O

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

O

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΜΑΥΡΑΚΗΣ Ανάργυρος

ΔΟΥΜΑΝΑΣ Απόστολος